fbpx

Hi-Fiber

Daily Delicious HI-Fiber Acai&Blueberry to smaczny, naturalny błonnik jabłkowy z dodatkiem inuliny, otrębów ryżowych, glutaminy i soku z aloesu barbadoskiego. Reguluje pracę jelit.

Składniki dodatkowe: substancja wypełniająca (guma guar, guma arabska, sól sodowa karboksymetylocelulozy, otręby ryżowe), aromaty (porzeczkowy, jagodowy, wiśniowy), barwnik (czerwień buraczana), kwas cytrynowy, śliwka w proszku, glukomannan, ananas w proszku, jagoda w proszku, ekstrakt z jagody acai, pektyny jabłkowe, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

Hi-Fiber:

Waga

Zmniejszysz ryzyko otyłości

Trawienie

Usprawnisz procesy trawienne

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Microbiota jelitowa

Odbudujesz swoje dobre bakterie jelitowe.

Oczyszczenie

Pozbędziesz się toksyn i odpadów z organizmu.

Błonnik rozpuszczalny ( błonnik jabłkowy, pektyna jabłkowa, inulina, guma guar, guma arabska) jest w stanie adsorbować dużą ilość wody, tworząc masę żelową Ta masa z jednej strony chroni błonę śluzową żołądka i jelit, z drugiej ułatwia usuwanie toksyn i złogów z organizmu. Ponadto wypełniając żołądek, zapewnia uczucie sytości. Dzięki temu nie przejadamy się, a co za tym idzie – nie przybieramy na wadze.

Błonnik nierozpuszczalny ( celuloza, otręby ryżowe) aktywuje perystaltykę jelit i przyspiesza przemieszczanie się żywności wzdłuż przewodu pokarmowego. Włókno nierozpuszczalne nie jest trawione przez organizm i jak szczotka oczyszcza ścianę jelit. W wyniku takiego oczyszczenia poprawiają się procesy metaboliczne, przyswajanie witamin, minerałów i innych składników.

Glutamina jest aminokwasem niezbędnym do utrzymania i przywrócenia struktury i funkcji jelit, zwłaszcza w stanach uszkodzenia błon śluzowych (zespół jelita drażliwego).

Sok z aloesu barbadoskiego chroni błonę śluzową żołądka przed podrażnieniami, poprawia motorykę jelit i sprzyja rozwojowi pożytecznej flory bakteryjnej. Pomaga normalizować metabolizm i przyswajanie substancji odżywczych z pożywienia.

Składniki aktywne: błonnik jabłkowy, inulina, l-glutamina, żel z aloe vera w proszku.

Składniki dodatkowe: substancja wypełniająca (guma guar, guma arabska, sól sodowa karboksymetylocelulozy, otręby ryżowe), aromaty (porzeczkowy, jagodowy, wiśniowy), barwnik (czerwień buraczana), kwas cytrynowy, śliwka w proszku, glukomannan***, ananas w proszku, jagoda w proszku, ekstrakt z jagody acai, pektyny jabłkowe, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

Hi-Fiber zastosowanie :

Sposób użycia

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: Wymieszać 1 płaską miarkę (9g) produktu z 150ml wody. Spożyć natychmiast po przygotowaniu. Zaleca się popicie 1 szklanką wody. Spożywać maksymalnie 2 porcje dziennie

Hi-Fiber możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Super-Flora
Synergizer
Papaya
Assimilator