fbpx

Hydropure Royal 100 Turbo

Kompaktowy 7. stopniowy aparat osmotyczny wyposażony w mineralizator oraz rezonator bioceramiczny ( strukturyzacja wody).  Zawiera wbudowany turboreduktor, który powoduje szybsze napełnianie zbiornika przy jednoczesnym ograniczeniu nawet o połowę odrzutu wody do ścieku.

Cena 3150 zł (z montażem)

Hydropure Royal 100 Turbo:

Czystość

Uzyskasz wyraźną poprawę pracy jelit i pomożesz swojemu organizmowi w detoksie.

Oszczędność

Nie musisz już kupować butelkowanej wody mineralnej.

Działanie alkalizujące

Zmniejszysz stany zapalne w organizmie.

Dzieci

Możesz być pewien,że jelita Twojego dziecka będą zdrowe.

Dane Techniczne:

* – zależnie od ciśnienia wody w sieci wodociągowej oraz od zużycia filtrów ochronnych i membrany osmotycznej

Gwarancja Wieczysta*

Lista Elementów Podlegających Gwarancji

*Gwarancja ta oznacza bezpłatną wymianę wszystkich części urządzenia oraz bezpłatne usuwanie wszystkich awarii na terenie całego kraju pod warunkiem regularnej wymiany co 6 miesięcy ochronnych filtrów z węglem aktywnym.

Mineralizator

Woda po przejściu przez nowa membranę osmotyczną posiada minimum 50% pierwiastków mineralnych (wapń, magnez, sód i potas) zawartych w wodzie surowej, a po roku używania takiej membrany przechodzi 100% tych pierwiastków. Po zamontowaniu mineralizatora potrafimy wzbogacić wodę w dodatkową porcję pierwiastków życia i otrzymujemy w efekcie wodę porównywalną z wodą mineralną niskozmineralizowaną. Mineralizatory wystarczają w typowej czteroosobowej rodzinie przez około 1 rok. Montowane są za filtrem węglowym, bezpośrednio przed wyjściem wody z kranika.

Rezonator Bioceramiczny

Ostatnio  coraz  częściej  mówi się o kolejnych postaciach wody – woda  żywa i  martwa. Czym są te tak rozbieżne  w  swoich  nazwach wody i czym różnią się między sobą? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba zacząć od  przypomnienia,  że  cząsteczka  wody  zbudowana  jest  z  jednego atomu tlenu (O2-) oraz z dwóch atomów wodoru (H+), które łącząc się ze sobą tworzą kąt około 105°. W efekcie cząsteczka wody posiada dwa bieguny – dodatni i ujemny, i zachowuje się jak magnes.

Ta biegunowość cząsteczek wody powoduje, że łączą się one ze sobą tworząc  tzw. klastry, których nie  zobaczysz gołym okiem, ale ich istnienie możesz zaobserwować na przykładzie płatków śniegu. Płatki te tworzą się z zamarzających  kropelek  krystalicznie  czystej  wody,  bo tylko czysta woda unosi się do atmosfery w postaci pary wodnej.

O czystej  wodzie,  która  przebywa  swobodnie  w  swoim środowisku naturalnym, mówi się od ponad  pół  wieku  –  woda żywa.  Kiedyś  mieliśmy  do  czynienia  tylko  z  żywą  wodą,  ale  od pewnego  czasu  zaczęto obserwować,  że  taka  woda  może zamieniać się w wodę martwą, jeżeli:

Woda pitna, która dzisiaj wychodzi z kranu, jest najczęściej martwa.  Jakie ma to dla Ciebie znaczenie?  Otóż z badań naukowych wynika,  że  woda żywa  ma inne (dla zdrowia lepsze) właściwości fizyczne, chemiczne, a co za tym idzie, również metaboliczne, niż woda martwa.  Dlatego coraz więcej osób  jest zainteresowanych ożywianiem wody. Czysta i jednocześnie żywa woda pomaga w osiągnięciu prawidłowego metabolizmu, a to prowadzi do zwiększenia witalności i energii.

Woda Martwa

Woda Żywa

Wodę martwą można ożywić, jeżeli uwolni się ją od chemii oraz wypuści z rurociągów „na wolność”. Urządzenia osmotyczne  oczyszczają  wprawdzie wodę z chemii, ale drugi proces, czyli samoistne ożywianie się wody po jej ponownym uzyskaniu kontaktu z magnetyzmem ziemskim, trwa długo – od dwóch do trzech godzin. Dlatego też stosuje się różne metody szybszego ożywiania wody – poniżej  przedstawiamy te najbardziej znane:

My stosujemy tę trzecią metodę – woda  oczyszczona  z  chemii przechodzi przez kapsułkę wypełnioną kulkami z turmalinu (rezonator bioceramiczny), który znany jest ze swojej wyjątkowej aktywności (każdy minerał „drga” z różną aktywnością).

Uwaga!

Ożywiania  wody  nie wolno mylić z jej oczyszczaniem, które od ożywiania jest tysiące razy ważniejsze.

Nie da się ożywić wody, która jest brudna chemicznie

Hydropure Royal 100 Turbo możesz zamówić :

Zobacz też

Hydropure De Luxe 100 Redox
Hydropure Vario 150 Redox