fbpx

Protivity

Jeśli chcesz szybko odbudować dobry stan błon komórkowych swoich komórek i dostarczyć im potrzebnych substancji budulcowych sięgnij po Protivity. Szczególnie jeśli ćwiczysz lub uprawiasz jakiś sport.

 Protivity jest zrównoważonym zestawem 11 aminokwasów działających we wzajemnej synergii.  Zawiera „matrycę aminokwasów”, która zostaje przyswojona przez organizm w ciągu 25 minut.

W składzie produktu znajduje się unikalna mieszanka wysokiej jakości, najlepiej przyswajalnych przez organizm (99%) aminokwasów pochodzenia roślinnego, stosowanie których: jest konieczne jako źródło pełnowartościowego białka, pozwalającego polepszyć i przyspieszyć proces trawienia pożywienia bez dodatkowych strat energii, sprzyja powstawaniu nowych i efektywnej regeneracji uszkodzonych komórek, utylizuje niepożądany nadmiar tkanki tłuszczowej w mięśniach i zapewnia organizmowi większą siłę i wytrzymałość, co jest szczególnie ważne przed lub po każdej rozgrzewce, skraca czas regeneracji mięśni po nadmiernym wysiłku, dostarczając im potrzebne “paliwo” w celu produkcji maksymalnej ilości energii, stymuluje optymalną wymianę substancji i pracę układu trawiennego, jest idealnym, niskokalorycznym pożywieniem, które pozwala osiągnąć poządaną wagę.   

Protivity:

 • stabilizuje procesy energetyczne w organizmie
 • reguluje poziom cukru we krwi
 • ułatwia przyswajanie wapnia
 • zwiększy masę mięśniową

Energia

Uzyskasz wyraźny wzrost poziomu energii w ciele.

Budulec

Twoje komórki i tkanki otrzymają budulec do wzrostu i odbudowy.Pomożesz utrzymać optymalne poziomy lipidów we krwi i wesprzesz produkcję hemoglobiny.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Dobry nastrój

Zwiększysz poziom serotoniny - "hormonu szczęścia".

Metabolizm

Przyspieszysz metabolizm w mięśniach: zapobiegniesz napięciu i uszkodzeniu mięśni po wyczerpującej pracy lub treningu, zwiększysz stopień uwodnienia komórek mięśniowych, co sprzyja ich wzrostowi i regeneracji.

Najnowsze badania wykazały, że jest 9 niezbędnych aminokwasów. Jeden z nich – histydyna – zwiększa syntezę białek w organizmie. Z tego powodu, histydyna została dodana do nowego ulepszonego Protivity. Arginina i glutamina są również bardzo ważnymi aminokwasami. Należą one do grupy względnie niezbędnych aminokwasów. Intensywny wysiłek fizyczny, stres, choroby chroniczne, jak również wiek powyżej 50 lat sprzyja gwałtownemu spadkowi w syntezie argininy i glutaminy. Protivity wykorzystany w tych przypadkach sprzyja bardziej skutecznej normalizacji bilansu energetycznego i znacznemu wzrostowi masy mięśniowej w dosyć krótkim okres czasu.

Wszystkie jedenaście aminokwasów w Protivity są wchłaniane na 99%, w ciągu 25 minut po przyjęciu produktu.

Protivity zastosowanie :

 • skutecznie odbuduje komórki i tkanki, w tym po urazach
 • wspiera utrzymanie wymaganej ilości cholesterolu we krwi
 • zapobiega odkładaniu tłuszczu w wątrobie
 • pobudza produkcję antyciał
 • poprawi funkcjonowanie układu odpornościowego
 • stymuluje funkcje mózgu,
 • zmniejsza apetyt i polepsza jakość snu
 • pomaga w uporaniu się z syndromem chronicznego zmęczenia zaburzeniem koncentracji
Sposób użycia

Stosować jako suplement diety, 5 tabletek dziennie. Przy wysiłku fizycznym, chorobach lub stresie – 5 tabletek na 20–30 minut przed śniadaniem, należy popić 230–350 ml wody; następnie 5 tabletek przed obiadem również popić wodą.

Protivity możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

HydraCel
Activin
H-500
Coral Detox