fbpx

Taurine

Źródło uniwersalnego aminokwasu – tauryny, który wykazuje wielopłaszczyznowe działanie zdrowotne, i dlatego bardzo ważnym jest stosowanie tego suplementu diety.

Taurine to naturalny aminokwas stanowiący wsparcie dla serca i mózgu . Regeneruje mięśnie po treningu oraz reguluje poziom elektrolitów.

Można powiedzieć, ze aminokwas ten towarzyszy człowiekowi przez całe życie – od poczęcia aż do późnej starości. Już w czasie ciąży jest nadzwyczaj ważny dla prawidłowego wzrostu i rozwoju płodu. Co więcej, specjaliści podkreślają, że mózg dziecka zawiera cztery razy więcej tauryny niż mózg dorosłego człowieka.

Źródłem tauryny w pożywieniu są produkty pochodzenia zwierzęcego – ryby, mięso, mleko, jaja. W produktach roślinnych nie występuje, dlatego odgrywa szczególnie ważna rolę dla wegetarian. Mimo, ze tauryna uważana jest za aminokwas, to w przeciwieństwie do innych aminokwasów nie wchodzi w skład białka.

Tauryna posiada ogromne możliwości funkcjonalne. Jest obecna w tkankach mózgu i siatkówce oka w bardzo wysokich stężeniach.

Taurine:

Mózg i układ nerwowy

Usprawnisz pracę swojego mózgu i układu nerwowego.Poprawisz pamięć i koncentrację.

Serce

Dajesz wsparcie swemu sercu i naczyniom krwionośnym.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Metabolizm

Zoptymalizujesz swój metabolizm.

Oczy

Odżywisz oczy i ułatwisz adaptację oka do zmian natężeń światła.

Aminokwas o ogromnych możliwościach funkcjonalnych. Ogranicza skurcze, poprawia pamięć i zwiększa koncentrację. Tauryna jest szczególnie zalecana sportowcom, ponieważ powoduje przyspieszenie regeneracji mięśni po treningu, reguluje stężenie elektrolitów w organizmie oraz poprawia metabolizm i pomaga szybciej pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Taurine zastosowanie :

Sposób użycia

Przyjmować 1 kapsułka jeden lub dwa razy dziennie w trakcie posiłku

Taurine możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Evening Formula
Mindset
Prenatal+
PentoKan