fbpx

Artichoke

Artichoke to suplement wspomagający szybką regenerację wątroby. Zawiera wyciąg z karczocha, ostropestu i mniszka lekarskiego. Karczoch, będąc kulinarnym delikatesem, posiada także czynne właściwości wpływające korzystnie na nasze zdrowie. W medycynie ludowej karczoch jest cenionym środ­kiem żółciopędnym i moczopędnym, stosuje się go w profilaktyce zapalenia pęcherzyka żółciowego, oczyszczenia wątroby, poprawy trawienia (zwłaszcza przy podwyższonej kwasowości) oraz jako produkt dietetyczny, pobudzający apetyt. Artichoke to naturalny suplement w kapsułkach. To szybka regeneracja wątroby po zatruciach i infekcjach.

Najbardziej cenna w karczochu jest sylimaryna – po­siadająca właściwości hepatoprotekcyjne (chroniące wątrobę), kwasy chlorogenowe (pochodne kwasu kawowego), inulina, witaminy A, C, Bl, B2, karoten, związki mineralne (zwłaszcza wapń).

W skład produktu wchodzą : wyciąg z liści karczocha, betaina, wyciąg z ostropestu plamistego i mniszka lekarskiego oraz proszek ze zmielonego koralowca.

Artichoke:

Regeneracja wątroby

Oczyścisz swoją wątrobę z toksyn.

Trawienie

Ułatwisz swojemu organizmowi trawienie pokarmu.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Przemiana materii

Unormujesz swój metabolizm

Skóra

Poprawisz stan swojej skóry.

Artichoke zawiera także aktywne składniki – mikroklastery Flanagana. Mają one potężne właściwości przeciwutleniające, poprawiają trawienie składników odżywczych, pobudzają siły ochronne organizmu. Obecność mikroklasterów Flanagana w jakimkolwiek produkcie gwarantuje jego absolutne strawienie i optymalne działanie. Przeciwutleniające właściwości mikroklasterów Flanagana chronią przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki, normalizują bilans kwasowo-zasadowy, co zapewnia czystość środowiska wewnętrznego i ochronę przed patogenami.

Artichoke zastosowanie :

Sposób użycia

Przyjmować 3 kapsułki dziennie popijając szklanką wody

Artichoke możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

FanDetox
Zaferan
Liposomalna Kurkumina
Burdock Root