fbpx

Assimilator

Assimilator to kompleks naturalnych enzymów trawiennych w kapsułkach. Wspomaga trawienie i jest pomocny w pozbyciu się wzdęć i gazów. Z uwagi na niedobory enzymów trawiennych, które często są wynikiem trybu życia oraz w trakcie przeprowadzania oczyszczania się z pasożytów należy koniecznie zwiększyć możliwości trawienne układu pokarmowego poprzez zwiększenie ilości enzymów trawiennych. To grupa specjalnych enzymów, rozkła­dających w przewodzie pokarmowym złożone sub­stancje pokarmowe na bardziej proste, które następ­nie przenikając przez błonę śluzową jelit dostają się do krwiobiegu. Przy zwiększeniu nakładu na rozkład substancji pokarmowych oraz przy niewystarczają­cej produkcji enzymów przez sam układ pokarmowy pojawia się konieczność wprowadzenia enzymów z zewnątrz z biologicznie czynnymi suplementami diety, takimi jak np. Assimilator, który jest natural­nym produktem, wspierającym procesy trawienne. W jego skład wchodzą podstawowe enzymy pochodzenia roślinnego.

Assimilator:

Trawienie

Poprawisz trawienie białek, tłuszczów i węglowodanów.

Przyswajanie pokarmu

Ułatwisz jelitom wchłanianie pokarmu.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Odporność

Poprawisz stan immunologiczny organizmu.

Cholesterol

Zlikwidujesz blaszki cholesterolowe w naczyniach krwionośnych.

Assimilator stosowany jako suplement diety, pomaga strawić białka (mięso, ryby, orzechy, produkty mleczne), węglowodany (makarony, słodycze, owoce, warzywa) i tłuszcze (oleje roślinne, tłuszcze zwierzęce, czekolada, orzechy).

Assimilator zabezpiecza organizm w niezbędne fermenty trawienne, co jest gwarancją optymalnego przebiegu trawienia. Enzymy są podstawowymi substancjami organicznymi, za pomocą których trawi sie, absorbuje się I przyswaja się. Podczas obróbki cieplnej, żywność traci naturalne enzymy, dlatego jedzenie źle się trawi i nie jest przyswajane przez organizm. Niedobór enzymów może doprowadzić do poważnej choroby. W celu utrzymania normalnego poziomu enzymów w organizmie należy je stale uzupełniać.

Assimilator zastosowanie :

Sposób użycia

Przyjmować po1 kapsułce 3 x dziennie przed posiłkiem popijając szklanką wody

Assimilator możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Lax-Max
Program Dedykowany „Zdrowy układ trawienny”
Spirulina
Papaya