fbpx

CircuPhyt

CircuPhyt to zestaw naturalnych substancji likwidujących stany zapalne naczyń krwionośnych. Wzmacnia słabe naczynia i przyspiesza ich gojenie. CircuPhyt to zestaw wysoce skutecznych wyciągów roślinnych (m.in. diosmina, Gotu Kola, kasztanowiec, miłorząb, głóg) pozwalający utrzymać w dobrym stanie naczynia krwionośne. To tabletki wzmacniające słabe naczynia krwionośne i zapobiegające powstawaniu uszkodzeń przy jednoczesnym przyspieszeniu gojenia się ran. Przyczyniają się do porawy mikrocyrkulacji krwi i zmniejszeniu obrzęków kończyn dolnych i górnych.

Składniki: hesperydyna z ekstraktu z owoców cytrusowych, wyciąg z wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica), wyciąg z nasion kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum), wyciąg z borówki amerykańskiej (Vaccinium corymbosum), żelatyna, wyciąg z owoców głogu pierzastolistnego (Crataegus pinnatifida), wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), woda, substancja wypełniająca: stearynian magnezu.

CircuPhyt:

Krążenie krwi

Uzyskasz poprawę napięcia czynnościowego oraz zmniejszenie rozszerzalności ścian żylnych, zmniejszysz zastój krwi w żyłach, szczególnie kończyn dolnych.

Żylaki

Zwiększysz elastyczność ścian naczyń żylnych poprzez stymulację wytwarzania kolagenu.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Mózg

Poprawisz krążenie krwi w mózgu, zapobiegniesz zastojom krwi i zakrzepom.

Mocne naczynia krwionośne

Wspomożesz elastyczność i jednolitość naczyń krwionośnych.

CircuPhyt zapobiega tworzeniom się zakrzepów  , przyspiesza gojenie się uszkodzonych naczyń krwionośnych oraz zmniejsza obrzęki kończyn górnych i dolnych.

Zastosowanie:

Sposób użycia

Przyjmować 1 kapsułkę rano lub w południe w trakcie posiłku.

CircuPhyt możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Initium
PentoKan
BP Phyto Control
Coenzyme Q