fbpx

Coral Alfalfa

Alfalfa to wspaniały środek ogólnowzmacnający, stosowany w profilaktyce: hipowitaminozy, przemęczenia, senności, rozdrażnienia,
niedostatecznej laktacji.

Produkt ten oprócz liści lucerny zawiera też skoncentrowany sok z liści, co znacznie zwiększa pozytywny wpływ na organizm. Jeśli więc potrzebujesz zwiększyć swoją witalność, podnieść wytrzymałość– to jest to produkt dla Ciebie.

Biolog Frank Bouver ustalił,że zielone liście lucerny zawierają 8 niezbędnych aminokwasów niewytwarzanych przez organizm człowieka. Nazwał lucernę „wielkim uzdrowicielem„. Jak się okazało nie bez powodu. Roślina ta jest bogatym źródłem witamin A, K, B1, B2, B6, E, D2 i D3, a także składników mineralnych , zwłaszcza wapnia, fluoru i fosforu oraz saponin, izoflawonoidów i wielu innych substancji biologicznie aktywnych. Obecność dużej ilości witaminy K powoduje,że lucerna działa wspomagająco przy krwotokach i krwawieniach.  Arabo­wie od wieków uważali ją za prapodstawę diety.

Coral Alfalfa:

Witalność

Uzyskasz wyraźny wzrost poziomu energii w ciele.

Odporność

Pomoże utrzymać Twoje zdrowie w dobrej kondycji.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Trawienie

Poprawisz kwasowość swojego żołądka, a tym samym trawienie pokarmów.

Samopoczucie

Uspokoisz swój układ nerwowy.

Alfalfa zawiera również fluor pochodzenia roślinnego, który przyczynia się do tworzenia emalii zębowej, chroni zęby przed rozwojem próchnicy i paradontozy, działa bakteriobójczo na mikroorganizmy, które pojawiają się w jamie ustnej.

Dzięki aktywnym związkom, lucerna posiada silne działanie przeciwzapalne, zapobiega gruźlicy, chorobom grzybiczym. Lucerna siewna – pomaga w chorobach układu moczowego, działa jako lek moczopędny i przyczynia się do wyprowadzania soli kwasu moczowego, co ułatwia leczenie dny moczanowej.

Alfalfa z pełnym zestawem witamin, białek i innych składników odżywczych poprawia skórę i przeciwdziała starzeniu się organizmu. Lucerna siewna jest bogata w chlorofil, który pomaga w profilaktyce niedokrwistości różnego pochodzenia oraz w chorobach układu oddechowego.

Coral Alfalfa zastosowanie :

Sposób użycia

2 kapsułki dwa razy dziennie

Coral Alfalfa możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Tasty B
Activin
Colostrum Plus
H-500