fbpx

Coral-Mine

Coral-mine  – To saszetki ze sproszkowanym koralowcem sango z japońskiej wyspy Okinawa. Saszetka dodana do wody oddaje ponad 70 minerałów w formie jonowej, równocześnie nadając wodzie 4 najważniejsze parametry.

Badania Coral-Mine z BION Instytut

Słoweński instytut naukowy Bion Institut, zajmujący się na co dzień badaniami struktury wody poddał testom wodę z dodatkiem Coral Mine.

 Przeprowadzony eksperyment potwierdził, że Coral Mine ma wpływ na jakość i poziom strukturyzacji wody jednocześnie oddziaływując na biopole (pole kwantowe), w ten sposób korzystnie wpływając na ludzkie zdrowie. Ponadto minerały uwalniające się z proszku do wody były bardziej rozproszone i lepiej przyswajalne przez organizm. 

Woda staje się:

Równowaga

Przywraca organizmowi równowagę kwasowo-zasadową, wzmacnia tkankę łączną ( skóra, kości, chrząstki).

Zdrowe Serce

Pomaga w dobrym funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego oraz trawiennego.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Usuwanie Toksyn

Pomaga usuwać toksyny z organizmu oraz stwarza niekorzystne środowisko dla rozwoju organizmów pasożytniczych.

Naturalne Minerały

Bogaty kompleks naturalnych soli normalizuje działanie ważnych dla życia układów i organów.

Wapń koralowy Coral Mine to naturalny zbilansowany zestaw minerałów i mikroelementów, które działają na zasadzie synergii i mają podobne proporcje jak minerały w kościach człowieka. Przy kontakcie z wodą skład mikroelementowy wapnia koralowego przemienia się w postać jonową, co zapewnia optymalną przyswajalność niezbędnych substancji przez komórki organizmu.

Codzienne spożywanie wody z Coral-Mine

Sposób użycia

Do 1,5 l przegotowanej lub przefiltrowanej w filtrze osmotycznym wody wrzucamy 1 saszetkę z proszkiem koralowym, po 5 minutach woda nadaje się do picia.

Należy popijać ją pomiędzy posiłkami w ciągu dnia – na czczo, tzn. : 0,5h przed posiłkiem i przynajmniej 1h po posiłku. Jeśli jedzenie było obfite w mięso – nawet 2h.

Coral-Mine możesz kupić

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Pau D'Arco
H-500
Pentokan
Tasty B