fbpx

Evening Formula

Evening Formula – zioła na sen-  to zbilansowana kompozycja na bazie znanych ziół o łagodnym działaniu uspokajającym.

Teanina – aminokwas o unikalnych właściwiściach przeciwdepresyjnych, jest uzyskiwany z liści herbaty. Sprzyja stymulacji produkcji dopaminy. łagodzi napięcie i rozdrażnienie, poprawia nastrój.

Wyciąg z melisy lekarskiej – skuteczny środek działający uspokajająco w bezsenności oraz w stanach pobudzenia emocjonalnego.

Wyciag z chmielu zwyczajnego – pomaga w prawidłowym działaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychicznych.

Wyciąg z dziurawca zwyczajnego – łagodzi stany depresyjne, stres i załamania nerwowe. Łagodzi uczucie niepokoju i paniki.

Magnez to znany pierwiastek antystresowy. Pomaga w prawidłowym działaniu układu nerwowego.

Wyciąg z tarczycy bajkalskiej swoim efektem znacznie przewyższa walerianę. Zmniejsza napięcie centralnego układu nerwowego.

Evening Formula to ziołowy suplement o łagodnym działaniu uspokajającym. Pomocny w problemie z zasypianiem. Pomaga w depresji i stresie.

Składniki: L-teanina, wyciąg z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis), wyciąg z szyszek (kwiatów) chmielu (Humulus lupulus), wyciąg z ziela dziurawca (Hypericum perforatum), składnik kapsułki: żelatyna; diglicynian magnezu, wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis), składnik kapsułki: woda; substancja wypełniająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Evening Formula:

Stres

Uspokoisz się i wyciszysz emocje.

Sen

Będziesz cieszył się zdrowym snem .

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Nastrój

Zapewnisz sobie uczucie spokoju i poprawę nastroju.

Depresja

Złagodzisz uczucia niepokoju i paniki.

Zestaw zaleca się do stosowania wieczorem w celu osiągnięcia stanu wewnętrznego spokoju i wzbudzania pozytywnych emocji.

Evening Formula zastosowanie :

Sposób użycia

Przyjmować 1 kapsułkę wieczorem w trakcie posiłku.

Evening Formula możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Tasty B
Griffonia
Mindset
PentoKan