fbpx

FanDetox

Zestaw FanDetox, opracowany przez koreańskiego naukowca Song-He-Bokiem, pomoże Ci chronić wątrobę przed toksycznym działaniem alkoholu, lekarstw, niejakościowego pożywienia i innych szkodliwych substancji.

Wątroba jak żaden inny narząd wewnętrzny, jest wrażliwa na zawartość pokarmu oraz na docierające do organizmu szkodliwe substancje rakotwórcze, alkohol, nikorynę i inne toksyczne związki. Konsekwencje szkód, jakie powodują te niezdrowe czynniki, uzewnętrzniają się w postaci zapalenia wątroby, marskości wątroby, stłuszczenia (tłuszczowe zaburzenia odżywcze).

Wątroba jest głównym laboratorium biochemicznym Twojego organizmu – nieustannie ciężko pracuje.Z jednej strony, syntezuje podstawowe budulce wzrostu i regeneracji komórek, czyli białka, z drugiej – prowadzi nieprzerwanie neutralizacje toksyn, zarówno tych wewnętrznych, jak i pochodzących z zewnątrz.

FanDetox pomoże Ci w zminimalizowaniu obciążeń wątroby, przyspieszeniu procesu detoksykacji i uniknięciu negatywnych skutków dla organizmu.

Jeśli zastosujesz go po odrobaczaniu – oczyści Twoją wątrobę z toksyn powstałych podczas programu antypasożytniczego.

SKŁADNIKI

Persymona – źródło łatwo przyswajalnych cukrów roślinnych: glukozy i fruktozy, niezbędnych do wytworzenia glikogenu w wątrobie.

Jagody goji – zawierają betainę, która pomaga wytworzyć enzymy dehydrogenazy alkoholowej i dehydrogenazy aldehydowej, normalizujące wytwarzanie żółci i metabolizm tłuszczów w wątrobie, jak również neutralizujące toksyny, w tym produkty rozpadu alkoholu.

Skórka mandarynki – zawiera dużą ilość flawonoidów, które przyspieszają proces rozkładu lipoprotein o niskiej gęstości i doprowadzają do normalnego poziomu cholesterol całkowity.

Gryka, soja – źródła flawonoidów, kwasów organicznych oraz lecytyny, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy, układ sercowo-naczyniowy, a także układ nerwowy; pomagają odbudować uszkodzone tkanki wątroby.

Dekstryna – łatwo przyswajalny produkt częściowego rozkładu polisacharydów: skrobi i glikogenu. Stanowi szybko uaktywniający się zapas energii do odżywiania i poprawy wydajności komórek wątrobowych

FanDetox:

Odtrucie

Poprawisz stan Twojego organizmu po zatruciu alkoholowym i innych zatruciach

Układ pokarmowy

Twoje jelita będą w lepszej kondycji.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Regeneracja wątroby

Twoja wątroba będzie lepiej funkcjonowała po oczyszczeniu z toksyn i odbudowie zniszczonych tkanek.

Stres oksydacyjny

Obniżysz poziom stresu oksydacyjnego swojego organizmu.

FanDetox zastosowanie :

Sposób użycia

Zalecane spożycie: Należy rozpuścić saszetkę w 100 ml wody i wypić.

FanDetox możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Coral Zinc 15
Para Tarcza
Lax-Max
Coral Detox