fbpx

Komora Hiperbaryczna Hyper One

Tlenoterapia hiperbaryczna polega na dostarczeniu do Twojego organizmu dużej ilości czystego tlenu.Podczas zabiegu wtłaczany pod ciśnieniem do komory tlen dociera z łatwością do wszystkich tkanek i narządów, również tych chorych. Skutkiem tego poprawia się ich funkcjonowanie, pobudzane są procesy regeneracji i przyspiesza się powrót do zdrowia.

Tlenoterapia hiperbaryczna to zaawansowana terapia dająca świetne rezultaty w wielu przypadkach medycznych, począwszy od terapii odmładzających, odchudzających i poprawiających kondycję, przez leczenie trudno gojących się owrzodzeń podudzi czy stopy cukrzycowej, udary mózgowe, reumatyzm, boreliozę, aż do autyzmu i ADHD włącznie. Dla Ciebie ważne jest też, że tlenoterapia jest metodą nieinwazyjną i całkowicie bezpieczną. Zabieg w komorze hiperbarycznej trwa ok. 50 – 60 min.

Z uwagi na ciśnienie osiągane w komorze : 1,33ATA do obsługi urządzenia nie jest potrzebna osoba z wykształceniem medycznym. 

Polski producent – firma Hipermedico.

Hyper One firmy Hipermedico:

Odmładzanie

Uzyskasz wyraźną poprawę wyglądu i samopoczucia. Zwiększysz w swoim ciele ilość komórek macierzystych .

Wspomaganie odtruwania organizmu

Pozbędziesz się toksyn i uniezależnisz od używek.

Regeneracja organizmu

Przyspieszysz powrót do zdrowia , również po radio- i chemioterapii lub przebytych operacjach.

Kondycja fizyczna

Poprawisz swoją kondycję fizyczną i przyspieszysz powrót do zdrowia po urazach.

Jakie korzyści dla Twojego zdrowia przyniesie korzystanie z terapii hiperbarycznej? Tlenoterapia hiperbaryczna:

Zestaw do terapii hiperbarycznej Hyper One zawiera:
  1. miękką komorę hiperbaryczną o średnicy 100 cm, wyposażoną w szereg zaworów dolotowych, spustowych i bezpieczeństwa
  2. koncentrator tlenu wytwarzający ciśnienie na poziomie 1,33 ATA
  3. szafę ciśnieniową
  4. stelaż metalowy
Wielkość ta oznacza, że tlenoterapii mogą być jednocześnie poddawane dwie osoby, np. matka z dzieckiem. Rozmiar kabiny gwarantuje pacjentowi komfort w czasie zabiegu. Im większa komora, tym więcej miejsca w środku. Oznacza to możliwości w przyjmowaniu wygodnej pozycji leżącej lub siedzącej

Urządzenie wyposażone jest w pompę, która dostarcza 160 litrów tlenu na minutę.

Okienko umieszczone na szczycie komory hiperbarycznej ułatwia stały kontakt z osobą poddawaną zabiegowi. Elementów wpływających na bezpieczeństwo pacjenta w czasie zabiegu jest więcej. Jeden z nich to dokument CE wystawiany przez biegłego. Certyfikat ten jest gwarancją bezpieczeństwa użytkownika komory oraz gabinetu, w którym stanie urządzenie. Ponadto komora została wyposażona w 3 zawory bezpieczeństwa. 

Producent ma w ofercie także miękkie komory hiperbaryczne o średnicy 70 cm. Urządzenie to bliźniaczka wariantu o średnicy 100 cm, tyle, że mniejsza. Różni się także liczbą zaworów bezpieczeństwa. W tej wersji zastosowano dwa, w większej trzy. Są to elementy, które ułatwiają szybką reakcję, gdy pacjent źle się poczuje. W komorze może swobodnie przebywać jedna osoba.

Specjalna pompa wtłacza do wnętrza komory 80 litrów tlenu na minutę. Za jakość wdychanego tlenu odpowiada cały system elementów powiązanych: węglowe filtry powietrza, koncentrator tlenu produkcji amerykańskiej z certyfikatem medycznym oraz pompa.

Ze względu na wielkość i właściwości, model polecamy do wykorzystywania w warunkach domowych

Więcej wiadomości podamy drogą mailową : m.olszewska@podrozdozdrowia.pl

Hyper One możesz zamówić :