fbpx

Liposomalna Witamina D3

Liposomalna Witamina D3 w kroplach pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Łatwoprzyswajalna dla dzieci i dorosłych.

Witaminy nie są całkowicie przyswajalne przez nasz organizm. Tradycyjne formy witamin – w formie tabletek, kapsułek, proszków i płynów zawierają dużą ilość substancji wspomagających, które utrudniają wchłanianie substancji aktywnych. Układ trawienny może unicestwiać witaminy, zanim zostaną one przyswojone.

Formuła liposomalna zwiększa biodostępność substancji aktywnej (w porównaniu z innymi formami suplementów). Liposomy zbudowane są z fosfolipidów – substancji podobnych do głównego budulca błon komórkowych człowieka.Liposomy nie zawierają toksyn, cukrów, a zawartość substancji wspomagających jest ograniczona do minimum.

Czym jest liposom:

Liposom z substancją aktywną – struktura, samoistnie powstająca z fosfolipidów, w której wnętrzu znajduje się substancja aktywna.

Otoczka liposomalna składa się z fosfolipidów, które stanowią również materiał budulcowy komórek ludzkiego organizmu.

Fosfolipidy zastępują uszkodzone fragmenty błony komórkowej, chroniąc komórki przed działaniem toksyn i wolnych rodników.

Liposomy produkowane przez Firmę CureSupport powstają dzięki wykorzystaniu fosfolipidów lecytyny słonecznikowej.

Fosfolipidy składają się z rozpuszczalnej w wodzie (hydrofilowej) „główki” i rozpuszczalnego w tłuszczach (hydrofobowego) „ogonka”.

Fosfolipidy łączą się za pomocą „ogonków”, tworząc w ten sposób dwuwarstwę lipidową, w której mogą być transportowane/przechowywane substancje aktywne, zarówno rozpuszczalne w wodzie, jak i w tłuszczach.

liposom

Mechanizm działania substancji aktywnej w osłonce liposomalnej:

W przypadku kontaktu z komórką liposomy łączą się z błoną komórkową i uwalniają substancję aktywną.


Substancja aktywna jest umieszczona w liposomie i w bezpieczny sposób transportowana do układu pokarmowego

Liposomalna Witamina D3:

Biodostępność

Dostarczona do Twojego organizmu wchłania się szybko i w całości.

Mocne kości

Wspomaga mineralizację kości i chroni je przed chorobami.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Działanie przeciwzapalne

Zmniejszysz stany zapalne w organizmie oraz zmniejszysz ryzyko rozwoju nowotworu.

Regeneracja komórkowa.

Uzyskasz dodatkowy materiał budulcowy dla błon komórkowych.

Witamina D jest  niezwykłą witaminą.To hormon, który powstaje z cholesterolu pod wpływem słońca dlatego też nazywana jest “witaminą słońca”.

Synteza witaminy D3 jest spowodowana promieniowaniem UVB, którego działanie jest jednak niwelowane w przypadku zastosowania kremów z filtrem przeciwsłonecznym.

Jedynie niewielka ilość produktów spożywczych stanowi źródło witaminy D3.

Składniki: woda, ksylitol** (słodzik), lecytyna z ziaren słonecznika (naturalny emulgator), glicerol (naturalny nawilżacz), sorbinian potasu (konserwant), naturalny aromat (morelowy), witamina D3 (cholekalcyferol), witamina E (naturalny przeciwutleniacz).

Liposomalna Witamina D3 zastosowanie :

Sposób użycia

DAWKOWANIE:
0,5 ml (10 µg/400 IU witaminy D3, co odpowiada 200% zalecanej dawki dziennej)

SKŁAD:
witamina D3 (cholekalcyferol), ksylitol, lecytyna słonecznikowa, gliceryna, woda, sorbinian potasu, naturalny morelowy aromat, witamina Е ( D-α-Tokoferol)

Liposomalną Witaminę D3 możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Tasty B
Liposomalna Witamina C
Liposomalna Kurkumina
Ultimate