fbpx

Neitronik 5GRS

Neitronik™ to specjalna antena w formie naklejki na smartfon, która chroni przed smogiem elektromagnetycznym.

Krystaliczna siatka anteny posiada właściwości kryształu – pochłania i przekształca energię elektromagnetyczną.

Antena jest pobudzana przez emitery promieniowania i tworzy własne pole, które oddziałując z polami emiterów, przetwarza widmo promieniowania do postaci bezpiecznej dla człowieka.

Urządzenie zmniejsza obciążenie elektromagnetyczne organizmu człowieka do bezpiecznego poziomu. W ciągu pierwszych godzin po zainstalowaniu urządzenia zmniejsza pole elektromagnetyczne mniej więcej 2 razy (pod względem odległości od monitora) lub 4 razy krotnie (pod względem powierzchni).

Neitronik jest pobudzany przez pole emitera i tworzy własne pole w kierunku, który odpowiada rozmieszczeniu naniesionych na nim linii.

Wzajemne oddziaływanie obu pól umożliwia przekształcenie sygnału emitera, co czyni go bezpiecznym dla ludzi.

Jednocześnie jakość obrazu na monitorze poprawia się, a zakres działania urządzenia mobilnego pozostaje bez zmian.

Zaletą Neitronika™, w porównaniu z podobnymi urządzeniami, jest to, że działa on tylko wtedy, gdy urządzenie jest włączone i oddziałuje tylko na pole elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenie emitujące.

Neitronik 5GRS:

Ochrona

Zneutralizujesz część modulowanego widma promieniowania urządzeń technicznych, która ma wysoką zdolność przenikania i niekorzystnie wpływa na Twój metabolizm międzykomórkowy.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Bezpieczeństwo

W ciągu pierwszych godzin po zainstalowaniu urządzenia zmniejszysz pole elektromagnetyczne mniej więcej 2 razy (pod względem odległości od monitora) lub 4 razy (pod względem powierzchni).

Codziennie używasz smartfonu, pracujesz przy komputerze lub tablecie?

Neitronik 5GRS to innowacyjna metoda indywidualnej ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym, stworzona dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym. Nowe urządzenie Neitronik 5GRS przeznaczone jest dla komputerów, tabletów, radiotelefonów oraz telefonów komórkowych, kuchenek mikrofalowych oraz innych urządzeń wyposażonych w moduł wi-fi.

Neitronik to specjalna antena, której wymiary wynoszą 40x40x0,6 mm. Kostka krystalograficzna anteny posiada właściwości kryształu, absorbuje i przekształca energię elektromagnetyczną. Antena pobudzana jest przez emiter, tworząc własne pole, które wchodząc w interakcję z polem emitera, przekształca widmo częstotliwości w bezpieczne dla człowieka. Urządzenie to zmniejsza do bezpiecznego poziomu obciążenie elektromagnetyczne na organizm.

W obecnych czasach producenci smartfonów, routerów Wi-Fi i tabletów stale zwiększają moc swoich urządzeń, dostarczając im coraz więcej anten. W rezultacie poziom zanieczyszczenia elektromagnetycznego stale rośnie, co niekorzystnie wpływa na zdrowie człowieka.

Neitronik 5GRS dotrzymuje kroku postępowi. Charakteryzuje go zwiększona moc, która pozwala chronić nasze zdrowie w szybko rozwijającym się świecie. Obecnie urządzenie jest najlepszą dostępną technologią chroniącą przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Model 5GRS jest szczególnie polecany dla tych, którzy codziennie korzystają z najnowocześniejszych wersji smartfonów, routerów i tabletów.

Negatywne działanie EMP

Efekt działania urządzenia Neitronik

Neitronik 5GRS możesz kupić:

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Neitronik MG-03
Neitronik MG-04M