fbpx

BP Phyto Control

BP Phyto Control to naturalny preparat na wzmocnienie naczyń krwionoścnych i poprawę krążenia. Obniża ciśnienie tętnicze krwi i poziom cholesterolu.BP Phyto Control sprzyja w utrzymaniu naczyń krwionośnych i krwi w normie. Kompleks ekstraktów roślinnym pomaga wzmocnić naczynia krwionośne, zwiększyć napięcie naczyniowe, wspomóc normalizację przepływu krwi. 

Składniki: Ekstrakt z owoców głogu pierzastolistnego (Crataegus pinnatifida 20:1), ekstrakt z serdecznika pospolitego (Leonurus cardiaca 20:1), kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), ekstrakt z kwiatów hibiskusa (ketmia róża chińska, Rosa sinensis 25:1), ekstrakt z nasion kawy Arabica (Coffea Arabica 10:1), ekstrakt z korzenia tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis 20:1), stabilizator (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Głóg jest uważany za jedną z najlepszych naturalnych substancji oddziałujących pozytywnie na serce i delikatnie stymulujących pracę naczyń krwionośnych.

Wyciąg z zielonych ziaren kawy – ziarna zielone w przeciwieństwie do ziaren prażonych zawierają największą ilość cennych dla zdrowia kwasów chlorogenowych, ponieważ obróbka cieplna ziaren niszczy te kwasy. 

Wyciąg z liści serdecznika pospolitego – stanowi zbalansowane źródło glikozydów fenolowych, flawonoidów i alkaloidów.

Wyciąg z tarczycy bajkalskiej – roślina pochodząca z Dalekiego Wschodu, dobrze znana wśród Tybetańczyków.

Wyciąg z kwiatów ketmii (róży chińskiej) – to źródło kwasów organicznych (cytrynowy, jabłkowy, askorbinowy) kwasu hibiskusowego, antocyjanów, flawonoidów i fitosteroli wykazujących w organizmie działanie ogólnie wzmacniające i witalizujące.

To dobry wybór jeśli szukasz dobrych tabletek na obniżenie cholesterolu i ciśnienia krwi.

BP Phyto Control:

Serce

Wzmocnisz swoje serce i naczynia krwionośne.

Stres oksydacyjny

Ochronisz swoje serce i układ krwionośny przed stresem oksydacyjnym.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Ciśnienie krwi

Znormalizujesz ciśnienie krwi.

Mocny organizm

Zwiększysz swoją wytrzymałość.

BP Phyto Control wywiera wszechstronne pożyteczne działanie na organizm.

BP Phyto Control zastosowanie :

Sposób użycia

Przyjmować 2 kapsułki  przed południem podczas posiłku.

BP Phyto Control możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Activin
Coral-Mine
PentoKan
CircuPhyt