fbpx

Burdock Root

Coral Burdock Root to sproszkowany korzeń i wyciąg z łopianu. Oczyszcza krew, wspiera pracę trzustki i wątroby. Odbudowuje mikrobiotę jelitową.Wyróżnia się wysoką zawartością substancji bioaktywnych, które przejawiają wielostronny pozytywny wpływ na organizm. W jego skład wchodzi zarówno sproszkowany korzeń łopianu jak i wyciąg z korzenia łopianu. Zawiera polisacharyd inulinę (ponad 35%), sterole, kwasy tłuszczowe karboksylowe (kwas palmitynowy i stearynowy) i kwasy hydroksycynamonowe, garbniki, gorycze, białko oraz olejki eteryczne. Duża ilość inuliny daje łopianowi słodkawy posmak. Inulina obok pozytywnego wpływu na wątrobę i trzustkę posiada właściwości prebiotyczne, to znaczy wpływa na namnażanie się pożytecznych bakterii w jelicie grubym (odbudowuje mikrobiotę jelitową).

Składniki: Korzeń łopianu w proszku (Arctium lappa), składniki kapsułki (żelatyna, woda), ekstrakt z korzenia łopianu (Arctium lappa, 10:1), stabilizator (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt z korzenia łopianu (Arctium lappa 25:1), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Burdock Root:

Wątroba

Wspomożesz wątrobę w wyprowadzeniu toksyn i pomożesz jej unormować gospodarkę cukrową.

Trawienie

Wspomożesz procesy trawienne.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Trzustka

Pomożesz swojej trzustce w unormalizowaniu produkcji insuliny.

Układ pokarmowy

Zmniejszysz stany zapalne w ukąłdzie pokarmowym.

Substancje aktywne zawarte w łopianie wpływają na zmniejszenie stanów zapalnych układu pokarmowego, sprzyjają ochronie błony śluzowej żołądka i jelita grubego przed podrażnieniami oraz poprawie wydzielania soków żołądkowych. Przyczyniają się do gojenia nadżerek i wrzodów, a także sprzyjają opróżnianiu jelit.

Burdock Root zastosowanie :

Sposób użycia

Przyjmować 3 kapsułki dziennie popijając szklanką wody

Burdock Root możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

FanDetox
Zaferan
Liposomalna Kurkumina
Taurine