fbpx

C-Pack

C- Pack to kompleks naturalnych suplementów wspierających pracę serca i redukujących stres. Uzupełnia niedobór witamin i minerałów.Podnosi energię.Serce to jeden z głównych, ważnych życiowo organów człowieka. Sercem poznajemy świat, kochamy, cieszymy się z życia. Jednak, nie wiedzieć dlaczego, to właśnie serce traktujemy bez należytej uwagi troski, dopóki nie pojawią się poważne problemy. Z ostatnich danych WHO wynika, że częstotliwość występowania chorób sercowo-naczyniowych (u osób w średnim wieku, a nawet do 30 roku życia) w ostatnich latach wzrosła o 80% i zajmuje pierwsze miejsce. Nieprawidłowe odżywianie się, mało aktywny tryb życia zwiększają ryzyko chorób serca. Nadmierny stres objawia się często jako kłucie serca.

C-Pack – zestaw suplementów diety powstały w celu uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. To specjalnie dobrane produkty roślinne dobre na serce.

Zestaw C-Pack zawiera:

1. Koenzym Q10

Koenzym Q10 bierze udział w prawidłowym pozyskiwaniu energii w procesach metabolicznych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia tętniczego i utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.

2. Coral Taurine

Bardzo ważny aminokwas, który wykazuje wielopłaszczyznowe działanie zdrowotne, i dlatego koniecznym jest stosowanie tego suplementu diety.

3. Ca-Mg Complex

Magnez jest składnikiem mineralnym niezbędnym dla wszystkich procesów zachodzących w organizmie. Ca-Mg Complex to suplement diety stosowany w celu zapobiegania niedoborom magnezu w organizmie.

4. PentoKan

Wysoka zawartość witaminy C, potas i ryboza.

C-Pack:

Serce

Obniżysz ryzyko choroby serca.

Miażdżyca

Przeciwdziałasz powstawaniu zmian miażdzycowych .

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Energia

Podwyższysz poziom energii w ciele.

Mózg

Usprawnisz pracę mózgu i kładu nerwowego

C Pack ( Cardio Pack) to pakiet stworzony z myślą o Twoim układzie sercowo-naczyniowym. Układ ten odpowiada  za doprowadzenie krwi do wszystkich narządów twojego ciała oraz tkanek i komórek . Twoje serce wykonuje miliony uderzeń w ciągu roku oraz pompuje kilka ton krwi. Dlatego  niezwykle ważnym jest aby odpowiednio o nie zadbać.

C-Pack zastosowanie :

Sposób użycia

Przyjmować wg opisu na ulotce zestawu.

C-Pack możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Taurine
Coenzyme Q10
Omega 3/60
AquaOx