fbpx

Hydropure Vario 150 Redox

Kompaktowe, 7 – stopniowe urządzenie osmotyczne zawierające opatentowany wkład REDOX obniżający potencjał ORP wody do wartości ujemnych. Wkład REDOX generuje powstawanie wolnych jonów wodoru, które są bardzo silnym antyutleniaczem likwidującym wolne rodniki. Jednocześnie podwyższa pH wody, w wyniku czego otrzymujemy wodę alkaliczną, którą do tej pory można było uzyskiwać tylko jako produkt elektrolizy w drogich jonizatorach. Dodatkową funkcją wkładu jest końcowa mineralizacja oczyszczonej wody.  Węglowe filtry ochronne zawierają wysokiej jakości węgiel aktywny osłaniający membranę. 

Całość, łącznie ze zbiornikiem, jest zamknięta w obudowie zabezpieczającej poszczególne elementy przed przypadkowymi uszkodzeniami ze strony użytkownika. Urządzenie zawiera także  rezonator bioceramiczny oraz podwójny kranik, który umożliwia pobór wody bezpośrednio po procesie oczyszczania lub alkalicznej z ujemnym ORP.

Woda z ujemnym Redoxem to prawdziwy eliksir dla Twojego zdrowia.

Cena 4680 zł (z montażem)

Hydropure Vario 150 Redox:

Czystość i regeneracja

Uzyskasz wyraźną poprawę pracy jelit i pomożesz swojemu organizmowi w detoksie. Zregenerujesz swoje komórki.

Oszczędność

Nie musisz już kupować butelkowanej wody mineralnej.

Działanie antyoksydacyjne.

Zmniejszysz stany zapalne w organizmie. Zwalczysz wolne rodniki i zadziałasz antyrakowo na swój organizm.

Dzieci

Możesz być pewien,że jelita Twojego dziecka będą zdrowe, a alergia zmniejszy się.

Dane Techniczne:

* – zależnie od ciśnienia wody w sieci wodociągowej oraz od zużycia filtrów ochronnych i membrany osmotycznej

Gwarancja Wieczysta*

Lista Elementów Podlegających Gwarancji

*Gwarancja ta oznacza bezpłatną wymianę wszystkich części urządzenia oraz bezpłatne usuwanie wszystkich awarii na terenie całego kraju pod warunkiem regularnej wymiany co 6 miesięcy ochronnych filtrów z węglem aktywnym.

Wkład Redox

NIEKTÓRE CHOROBY CYWILIZACYJNE SĄ SPOWODOWANE  NADMIERNYM ZAKWASZENIEM ORGANIZMU. NAJLEPSZYM LEKARSTWEM NA TAKIE PROBLEMY JEST  SPOŻYWANIE WODY ALKALICZNEJ.

Wolny i jednocześnie aktywny wodór jest najsilniejszym znanym antyoksydantem. Zawartość  aktywnego  wodoru  w  wodzie określa potencjał redox (inaczej ORP – Oxidation Reduction Potential, a po polsku – potencjał redukcji utleniania). Potencjał redox świadczy o zdolności do oddawania i przyjmowania wolnych elektronów. Woda z dodatnim potencjałem ORP ma właściwości utleniające i nie sprzyja tak dobrze zdrowiu jak woda z potencjałem ujemnym, która eliminuje z organizmu człowieka wolne rodniki odpowiedzialne za tworzenie się komórek nowotworowych.

Woda z dużą zawartością aktywnego wodoru posiada jednocześnie wysoki odczyn zasadowy (wysokie pH). W ostatnich latach coraz więcej osób interesuje się spożywaniem wody zasadowej (alkalicznej), ponieważ z powodu złego odżywiania  się  ich organizmy są  bardzo zakwaszone  i  przez to bardziej podatne na wiele chorób cywilizacyjnych.

Woda po po przejściu przez wkład Redox:

Rezonator Bioceramiczny

Ostatnio  coraz  częściej  mówi się o kolejnych postaciach wody – woda  żywa i  martwa. Czym są te tak rozbieżne  w  swoich  nazwach wody i czym różnią się między sobą? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba zacząć od  przypomnienia,  że  cząsteczka  wody  zbudowana  jest  z  jednego atomu tlenu (O2-) oraz z dwóch atomów wodoru (H+), które łącząc się ze sobą tworzą kąt około 105°. W efekcie cząsteczka wody posiada dwa bieguny – dodatni i ujemny, i zachowuje się jak magnes.

Ta biegunowość cząsteczek wody powoduje, że łączą się one ze sobą tworząc  tzw. klastry, których nie  zobaczysz gołym okiem, ale ich istnienie możesz zaobserwować na przykładzie płatków śniegu. Płatki te tworzą się z zamarzających  kropelek  krystalicznie  czystej  wody,  bo tylko czysta woda unosi się do atmosfery w postaci pary wodnej.

O czystej  wodzie,  która  przebywa  swobodnie  w  swoim środowisku naturalnym, mówi się od ponad  pół  wieku  –  woda żywa.  Kiedyś  mieliśmy  do  czynienia  tylko  z  żywą  wodą,  ale  od pewnego  czasu  zaczęto obserwować,  że  taka  woda  może zamieniać się w wodę martwą, jeżeli:

Woda pitna, która dzisiaj wychodzi z kranu, jest najczęściej martwa.  Jakie ma to dla Ciebie znaczenie?  Otóż z badań naukowych wynika,  że  woda żywa  ma inne (dla zdrowia lepsze) właściwości fizyczne, chemiczne, a co za tym idzie, również metaboliczne, niż woda martwa.  Dlatego coraz więcej osób  jest zainteresowanych ożywianiem wody. Czysta i jednocześnie żywa woda pomaga w osiągnięciu prawidłowego metabolizmu, a to prowadzi do zwiększenia witalności i energii.

Woda Martwa

Woda Żywa

Wodę martwą można ożywić, jeżeli uwolni się ją od chemii oraz wypuści z rurociągów „na wolność”. Urządzenia osmotyczne  oczyszczają  wprawdzie wodę z chemii, ale drugi proces, czyli samoistne ożywianie się wody po jej ponownym uzyskaniu kontaktu z magnetyzmem ziemskim, trwa długo – od dwóch do trzech godzin. Dlatego też stosuje się różne metody szybszego ożywiania wody – poniżej  przedstawiamy te najbardziej znane:

My stosujemy tę trzecią metodę – woda  oczyszczona  z  chemii przechodzi przez kapsułkę wypełnioną kulkami z turmalinu (rezonator bioceramiczny), który znany jest ze swojej wyjątkowej aktywności (każdy minerał „drga” z różną aktywnością).

Uwaga!

Ożywiania  wody  nie wolno mylić z jej oczyszczaniem, które od ożywiania jest tysiące razy ważniejsze.

Nie da się ożywić wody, która jest brudna chemicznie

Hydropure Vario 150 Redox możesz zamówić :

Zobacz też

Hydropure De Luxe 100 Redox
Hydropure Royal 100 Turbo