fbpx

B-Luron

B-luron – naturalny preparat na stawy regenerujący tkankę łączną stawów, chrząstek i więzadeł. Stymuluje produkcję płynu maziowego . B-Luron to biologicznie aktywny dodatek do żywności z kompleksem hialuronowo-chondroitynowym, który jest technologiczną innowacją mającą na celu pobudzenie produkcji własnych płynów maziowych oraz zapewnienie odżywiania i regeneracji tkanki chrzęstnej stawów. B-Luron pod względem skuteczności nie różni się od zastrzyków z kwasem hialuronowym, a ponadto działa na wszystkie stawy jednocześnie. 

W celu optymalnej ochrony chrząstki kwas hialuronowy jest dostępny w specjalnym składzie – wraz z chondroityną jako HCK. Te dwa podstawowe elementy działają synergicznie ze sobą.  Aplikowana w wielu preparatach chondroityna nie działa samodzielnie – HCK aktywizuje chondrocyty, które później są zdolne do przemiany w chondroitynę. Dlatego HCK – kwas hialuronowy oraz chondroityna – działają razem skuteczniej niż każdy składnik z osobna.

B-Luron:

Sprawność ruchowa

Uzyskasz wyraźny wzrost sprawności stawów.

Ból

Pozbędziesz się bólów stawowych.

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Tkanka łączna

Zregenerujesz swoją tkankę łączną.

Stawy

Uzupełnisz niedobory mazi stawowej.

Dla lepszych wyników wskazane sa dwa miesiące kuracji.

B-Luron zastosowanie :

Sposób użycia

Po stosowaniu przez miesiąc (raz dziennie) zachowuje swój efekt leczniczy również po zakończeniu okresu przyjmowania suplementu.

B-Luron możesz kupić :

Po zarejestrowaniu 20% taniej

Zobacz też

Ca-Mg Complex
Boswellia
MSM
FlexiCor